„Być kobietą, być kobietą…”

Od wielu lat tradycją naszej szkoły są coroczne wybory Supermenki, które Samorząd Uczniowski organizuje z okazji Dnia Kobiet. W tym roku tradycji również stało się zadość
i 8 marca o godz. 10.00 trzy uczennice przystąpiły do rywalizacji o zaszczytny tytuł Supermenki Roku Szkolnego 2016/17. Konkurencje były urozmaicone, a zawodniczki musiały wykazać się umiejętnościami sportowymi, tanecznymi, kulinarnymi oraz ogólną wiedzą o otaczającym świecie. Do ostatniej chwili rywalizacja była wyrównana i niezwykle zacięta, a towarzyszył jej niesamowity doping publiczności.

Tytuł Supermenki Roku Szkolnego 2016/2017 zdobyła uczennica klasy drugiej gimnazjum Julia Owczarek. Na drugiej pozycji uplasowała się Wiktoria Sieroń z klasy trzeciej gimnazjum, a trzecie miejsce przypadło najmłodszej zawodniczce Wiktorii Łuczyńskiej, która wykazała się dużym talentem sportowym. Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy J. Dziękujemy za wspólną zabawę, dostarczone emocje i duże poczucie humoru.