Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2015 roku o godzinie 1000 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierunkiem pań Ewy Pająk, Anny Kupilas, Romy Krafczyk i Jolanty Bliźniak przygotowali dla wszystkich pracowników szkoły program artystyczny. W pierwszej części uczennice klas gimnazjalnych zaprezentowały humorystyczny montaż słowno - muzyczny, który został wzbogacony talentami wokalnymi naszych pań. Druga część należała do uczniów klas edukacyjno-terapeutycznych. W ich wykonaniu zobaczyliśmy układ taneczny oraz improwizację instrumentalną do utworu Pharella Williamsa pt. „ Happy”.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom w dniu ich święta życzymy radości, sukcesów oraz satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym.