Ogólnopolskie prezentacje

Wesoły autokar pełen dzieciaków wyruszył w dniu 26.04.2016 roku spod naszej szkoły prosto do Katowic na Ogólnopolski Festiwal Ekspresji Dziecięcej i Młodzieżowej odbywający się pod hasłem wiodącym „Oblicza arteterapii”. Honorowy patronat imprezy objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Na scenie Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” z wielkim wdziękiem scenicznym i kolorytem zaprezentowali się najmłodsi aktorzy- dzieci z naszego przedszkola wraz z opiekunami z programem pt. „Wiosna”. Nieco później swoje talenty aktorskie ujawnili przedstawiciele „Bajkowego Teatrzyku” w opowieści pt. „W krainie nocy i dnia”. Zarówno ci najmłodsi, jak i starsi zostali serdecznie przyjęci przez licznie zgromadzoną publiczność.