Konkurs Papieski

Dnia 17.11.2017 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie międzyszkolnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Specjalną nr 39 w Zabrzu pod hasłem ,,Św. Jan Paweł II – inicjator i patron Światowych Dni Młodzieży”. Uczniowie mieli za zadanie przygotować album lub prezentację multimedialną, logo i inscenizację ilustrującą wylosowane miejsce Światowych Dni Młodzieży. Występujące grupy były bardzo dobrze przygotowane. Mogliśmy podziwiać piękne prace plastyczne wykonane w bardzo różnej technice, prezentacje multimedialne i występy sceniczne, a także w czasie przygotowanego poczęstunku posmakowaliśmy papieskich kremówek. Uczniowie bardzo cieszyli się z zajętego I miejsca i z otrzymanych nagród.