Pasowanie na Przedszkolaka

Dziś nasze nowe Przedszkolaki miały swoje wielkie święto- Pasowanie na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci wystąpiły przed publicznością prezentując się we wspólnym śpiewie i wierszach. Aby tradycji stało się zadość, nasze Maluszki, by wstąpić w grono Przedszkolaków musiały złożyć uroczystą Przysięgę, w której obiecały zgodnie: grzecznie się bawić, w przedszkolu nie broić, w majtki nie sikać, a także wszystkich dorosłych słuchać! Ponadto Wszyscy Rodzice, wraz z Ciociami i Babciami także musieli złożyć dziś obietnicę, że będą pamiętać o tym, że każde z dzieci jest unikalnym darem, każdy z nas ma prawo do błędu i należy doceniać w dzieciach to, co jest najlepsze! Wszystko pięknie nam się udało. Łezka w oku zakręciła się nie tylko rodzicom, ale także wychowawcom. Cieszymy się z radości i uśmiechu naszych Przedszkolaków i pamiętamy słowa wielkiego polskiego pedagoga Janusza Kroczaka „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Dla Nas również uśmiechał się dziś cały świat!!