Wizyta gości w przedszkolu

4.12.2017 był dla naszych Przedszkolaków niezapomnianym i szczęśliwym dniem. Odwiedzili nas wyjątkowi Goście, by podpatrzeć jak przygotowujemy się do wizyty Świętego Mikołaja i nadchodzących Świat Bożego Narodzenia. Były to dla nas bardzo miłe odwiedziny, ponieważ nasi Goście: Pani Monika Rosa oraz Panowie Paweł Kobyliński i Lech Sztandar przywieźli naszym dzieciom cudowne, interaktywne zabawki. Każdy znalazł coś dla siebie- opowiadającą bajki Babcie Gąskę, kolorowe mikrofony lub jeżdżące auta i pociągi. Radości i zachwytów nie było końca! Mamy nadzieję, że dla naszych Gości wizyta była równie wspaniała, jak dla nas i pamiętamy o tym, że bezinteresownie dając komuś szczęście, sami stajemy się szczęśliwi.