Dzień Kubusia Puchatka w Przedszkolu

– Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.
– Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
– To mój ulubiony dzień.

Ulubiony dzień Naszych Przedszkolaków miał miejsce 19.01.2018 roku, było to święto najsłynniejszego misia świata – Dzień Kubusia Puchatka. Świętowania, radości i atrakcji nie było końca. Zajęcia rozpoczęły się od wspólnego zaśpiewania piosenki o Kubusiu Puchatku
i zaprezentowaniu postaci ze Stumilowego Lasu. Wszystkie przedszkolaki aktywnie odgadywały zagadki na temat Puchatka. Każdy wie, że nasz Miś jest dość okrąglutki, dlatego przedszkolaki zaprezentowały Puchatkową Gimnastykę. Puchatek to niezły łakomczuch i najbardziej lubi …… miodzik! Każdy przedszkolak dostał talerzyk z miodem, zadaniem dzieciaków było zjedzenie miodu bez użycia rąk! Na końcu każdy przedszkolak poczęstował się wafelkiem z miodem! Sto lat Kubusiu Puchatku !!