Wystawa ,,Epoka lodowcowa przedszkolaki''

Chociaż na dworze pogoda co dnia piękniejsza, a słoneczko przygrzewa, nasze Przedszkolaki przeniosły się tymczasowo do tajemniczej i mroźnej EPOKI LODOWCOWEJ. Dnia 15 i 16.03 przedszkole udało się na wycieczkę do Centrum Handlowego FORUM, gdzie brało udział w interaktywnej wystawie edukacyjnej pt: „Epoka Lodowcowa”. Wizyta na Arktyce rozpoczęła się od ucharakteryzowania naszych przedszkolaków na małych Eskimosów. Dzieciaki miały okazję zobaczyć igloo z efektem zorzy polarnej oraz lodowymi skamienielinami. Każdy przedszkolak stworzył własne eskimoskie arcydzieło, posłuchał opowieści o mroźnej stronie świata, a także pooglądał ścianę edukacyjną z fotografiami z dalekich podróży. Eskimosi z dużą radością łowili ryby, a także wykonywali samodzielnie bransoletki. Na końcu mroźnej przygody zostało wykonane wspólne, pamiątkowe zdjęcie na lodowym tronie wszystkich Eskimosów. Każdy z małych Eskimosów dotarł do końca przygody z radością i uśmiechem, a także przecudownym dyplomem.