Dzień Chłopaka

30 września to święto wszystkich chłopców, zarówno tych małych, jak i tych już prawie dorosłych. Corocznie w naszej szkole Dzień Chłopaka obchodzony jest uroczyście i wesoło, ponieważ Samorząd Uczniowski zawsze pamięta o męskiej części szkolnej społeczności.
W tym roku wybieraliśmy Supermana Szkoły, czyli chłopaka o niezwykłych cechach fizycznych: silnego, zwinnego, gibkiego i… przystojnego. W szranki stanęło sześciu kandydatów, którzy poddawani byli różnorodnym próbom, demonstrując w nich swoją siłę, atletyczną budowę, szybkość, a także promienny uśmiech, podczas picia soku z cytryny. Zaciętej rywalizacji towarzyszył nieustający doping żeńskiej części publiczności. Tytuł Supermana Szkoły Podstawowej otrzymał Mateusz Wójcik, natomiast Supermanem Gimnazjum został Łukasz Łuczyński. Gratulujemy:)