Za siedmioma górami…

Wielkim przebojem Leonarda Cohena "Hallelujah" rozpoczęła się impreza zorganizowana przez ZSO Nr 4 w Gliwicach w dniu 23.09.2015 roku.
Szkolny Klub Wolontariuszy VII Liceum Ogólnokształcącego przygotował V jubileuszowy koncert charytatywny pod hasłem przewodnim „Za siedmioma górami…”. W atrium przy blasku świec, swoje talenty ujawnili zgromadzonej licznie publiczności, pełni charyzmy gimnazjaliści oraz licealiści.

Z wielką przyjemnością, w tak zacnym gronie gospodarzy- starszych kolegów i koleżanek, wystąpili uczniowie naszej szkoły w żywiołowej piosence żeglarskiej. Przybyli piraci zarazili zebranych gości entuzjazmem i spontanicznością. Na zakończenie czekała na wszystkich słodka niespodzianka. Dochód z koncertu został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia „Lubię Cię” działającego w naszej placówce. Serdecznie dziękujemy organizatorom i gratulujemy wspaniałego przedsięwzięcia.