Zmarł nasz absolwent

Z przykrością informujemy, że w poniedziałek, 4 kwietnia zmarł Mateusz Wójcik. Przez jedenaście lat był on uczniem naszej szkoły. Dwa lata temu przeszedł do Szkoły Zawodowej na Wójtowej Wsi. Najczęściej uśmiechnięty, bardzo koleżeński i obowiązkowy a przy tym skory do żartów, z właściwym sobie poczuciem humoru, zawsze pomocny nauczycielom.

Mateusz miał niezaprzeczalny talent sceniczny, był tego świadomy i uroczo rozbawiał publiczność . Był niekwestionowaną gwiazdą naszego szkolnego teatrzyku i festiwali piosenki. Przy szalonym aplauzie widowni, z ogromnym wdziękiem wcielał się w różne postacie bajkowe czy śpiewał piosenki. Miał od zawsze chore serduszko i to ono dłużej nie wytrzymało.

Mati – nie żegnamy się z Tobą. Mówimy Ci „ Do zobaczenia”, bo odszedłeś tylko nieco wcześniej tam, gdzie wszyscy kiedyś trafimy.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 8 kwietnia, o godz.10.00, w kościele św. Józefa na Ligocie, skąd przejdzie kondukt na pobliski cmentarz.