Dzień Pluszowego Misia

24.11 w naszym Przedszkolu świętowaliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Przedszkolaki miały okazję poznać oraz przywitać się z wielkim, pluszowym misiem – Stefanem. Ten niezwykły gość umożliwił dzieciom uściśnięcie pluszowej łapy oraz przytulanie i poznanie faktury jego sylwetki. Po przywitaniu uczniowie różnicowali misie, te duże i te małe. Następnie do rozwiązania były zagadki dzięki którym, wszystkie znane i charakterystyczne misie były obecne w przedszkolu. Tego dnia dzieciom towarzyszyło bardzo dużo pluszowego uśmiechu, zabawy oraz radości. Była również okazja do tego aby Miś Stefan nauczył dzieci tańczyć w parze oraz śpiewać. Przedszkolaki były niezwykle zadowolone z odwiedzin Misia Stefana i wspólnie z nim udały się na spektakl „Trzy świnki” w wykonaniu Studia Teatralnego „Sztuka". Do wspólnego oglądania spektaklu zaprosiliśmy 1 klasy naszej szkoły, z którymi chcieliśmy się zapoznać w tak przyjemnej atmosferze. Bawiliśmy się świetnie i nie możemy doczekać się następnego występu wspaniałych aktorów.