Wizyta Przedszkolaków w Pizzerii

Wszyscy doskonale wiedzą, że nasze Przedszkolaczki to niezłe łakomczuchy i apetyt ich nie opuszcza. Dnia 19.03 wybraliśmy się na wycieczkę do Pizzerii BOMBOLA. Zostaliśmy serdecznie przywitani i ugoszczeni. Panie przygotowujące potrawy zapoznały nasze pociechy ze sposobem powstawania wspaniałej pizzy. Przedszkolaki bacznie obserwowały każdy krok. Podsumowaniem zajęć było skonsumowanie smakowitej pizzy oraz wypicie owocowego soczku. Nasze maluchy tak zajadały się pizzą, że jadły by ją bez końca. Wszyscy w doskonałych humorach i z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do naszego przedszkola.

Dziękujemy Pizzerii BOMBOLA za wspaniałą organizację, przepyszną pizzę i cudowną gościnę naszych głodnych przedszkolaków. Obiecujemy, że odwiedzimy Was jeszcze!