Z psychomotoryką przez świat - Chorwacja

 

 

Czwartego dnia zajęć poznaliśmy kolejne niesamowite miejsce, w którym słońce rozgrzewało nas swoimi promieniami, a najczystsze w regionie wody Adriatyku zachęcały do kąpieli. To oczywiście była Chorwacja, w której mogliśmy wypocząć zbierając i ozdabiając kamienie na plaży. Podjęliśmy także próbę zdobycia szczytu szczytem Vagamski Wierch. Niestety w pewnym momencie złapała nas „Bura” czyli bardzo silny wiatr. Musieliśmy trzymać się wszyscy razem, ale szczęśliwie udało nam się pokonać trudny tor przeszkód, a tym samym zdobyć szczyt. Wybraliśmy się również zobaczyć Jeziora Plitwickie, gdzie musieliśmy odtworzyć wg wzoru ścieżkę spacerową. Uczestniczyliśmy także w Karnawale w Rijece tworząc kolorowe maski oraz zwiedzaliśmy Park Narodowy KRK, w którym kręcony był film o Winnetou. My również przygotowaliśmy sobie pióropusze i ćwiczyliśmy strzały do celu.

 • Chorwacja_1
 • Chorwacja_2
 • Chorwacja_3
 • Chorwacja_4
 • Chorwacja_5
 • Chorwacja_6
 • Chorwacja_7
 • Chorwacja_8
 • Chorwacja_9
 • Chorwacja_10
 • Chorwacja_11
 • Chorwacja_12
 • Chorwacja_13
 • Chorwacja_14
 • Chorwacja_15
 • Chorwacja_16
 • Chorwacja_17
 • Chorwacja_18
 • Chorwacja_19
 • Chorwacja_20
 • Chorwacja_21
 • Chorwacja_22
 • Chorwacja_23
 • Chorwacja_24
 • Chorwacja_25
 • Chorwacja_26
 • Chorwacja_27
 • Chorwacja_28
 • Chorwacja_29
 • Chorwacja_30
 • Chorwacja_31
 • Chorwacja_32
 • Chorwacja_33
 • Chorwacja_34