Z psychomotoryką przez świat - Egipt

 

 

Do ostatniego kraju zwiedzanego podczas wakacyjnej podróży udaliśmy się samolotem. Musieliśmy obliczyć godziny startu i lądowania, tworząc z siebie żywy zegar. Udało się! Szczęśliwie dotarliśmy do Egiptu, gdzie wybraliśmy się na pustynię. Najpierw jednak skompletowaliśmy odpowiednie ubrania – na dzień, kiedy jest bardzo gorąco oraz na noc, kiedy jest zimno. Na pustyni zaskoczyła nas burza piaskowa! Musieliśmy szybko uciekać do najbliższej oazy, gdzie zawinięci w koce przeczekaliśmy burzę. Odbyliśmy również wycieczkę przez Nil, udaliśmy się na targ rybny, zwiedziliśmy egipskie piramidy, gdzie spotkaliśmy prawdziwe mumie! Ćwiczyliśmy również pisanie hieroglifów.

 • Chorwacja_1
 • Chorwacja_2
 • Chorwacja_3
 • Chorwacja_4
 • Chorwacja_5
 • Chorwacja_6
 • Chorwacja_7
 • Chorwacja_8
 • Chorwacja_9
 • Chorwacja_10
 • Chorwacja_11
 • Chorwacja_12
 • Chorwacja_13
 • Chorwacja_14
 • Chorwacja_15
 • Chorwacja_16
 • Chorwacja_17
 • Chorwacja_18
 • Chorwacja_19
 • Chorwacja_20
 • Chorwacja_21
 • Chorwacja_22
 • Chorwacja_23
 • Chorwacja_24
 • Chorwacja_25
 • Chorwacja_26
 • Chorwacja_27
 • Chorwacja_28
 • Chorwacja_29
 • Chorwacja_30
 • Chorwacja_31
 • Chorwacja_32
 • Chorwacja_33