Moja ulubiona kolęda

  

Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas, z którym wiąże się wiele zwyczajów.Jednym z nich jest tradycja śpiewania kolęd.
    Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ,nasi mali artyści ze szkolnego zespołu wokalno- instrumentalnego ,,Rytm", pod kierunkiem pani Aleksandry Borowieckiej- Kwolek ,przygotowali specjalny występ.
     Pragnąc wprowadzić wszystkich w magiczną atmosferę świąt, nagrali wyjątkowe wykonanie polskiej kolędy ,, Przybieżeli do Betlejem", które w dniu 13.12.2020 r. zaprezentowali podczas XVI Miejskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek ,,Moja ulubiona kolęda" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach
     Wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia. Dlatego ,zapraszamy do obejrzenia występu i wspólnego kolędowania,a korzystając z okazji:
     Dyrekcji, Gronu pedagogicznemu , pracownikom obsługi i administracji oraz wszystkim uczniom i ich rodzicom, życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym w Nowym 2021 Roku!