Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 29.10.2015 Przedszkolaki hucznie obchodziły swoje wielkie święto – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego, który przygotowały Przedszkolaki. Dzieci pięknie śpiewały, recytowały wiersze, a także grały na instrumentach. Starszaki zaprezentowały wiersz, w którym serdecznie przywitały swoich kolegów oraz obiecały im zawsze pomagać. Po występach artystycznych nastąpiła ceremonia, w której Pani Dyrektor uroczyście pasowała dzieci, wręczając im piękne dyplomy. Za swój pierwszy wspólny występ przedszkolaki otrzymały burzę oklasków. Po uroczystości wykonaliśmy wspólne, pamiątkowe zdjęcia w obecności rodziców oraz opiekunów. Wszyscy przybyli gości nie kryli zadowolenie i dumy ze swoich pociech i ich pierwszego, ważnego występu. Dla wszystkich uczestników był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.