Zawieszenie zajęć

Od 12 marca do 25 marca 2020r. (włącznie) funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone.
Oznacza to, że w tym okresie w szkole nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
Jest to decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu koronawirusa.
W dniach 12 i 13 marca odbędą się zajęcia opiekuńcze, tylko i wyłącznie dla tych dzieci, kiedy rodzic nie może zapewnić opieki!!
Od poniedziałku, 16 marca uczniowie, dzieci nie przychodzą do przedszkola i do szkoły.
Informujemy również o przysługującym zasiłku opiekuńczym do 14 dni (na dziecko w wieku do 8 lat). Szczegółowe informacje na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco komunikatów Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji na stronie internetowej szkoły.