Z psychomotoryką przez świat-Antarktyda i Grenlandia

Podczas naszej kolejnej przygody z psychomotoryką ubraliśmy się w ciepłe futerko, czapkę, szalik i rękawiczki.
Tym razem nasza podróż wiodła w zimne rejony–na Antarktydę i Grenlandię.
Na początku pomogliśmy pingwinom połączyć się z rodzinami, musieliśmy rozwiązać zadania ukryte w kostkach lodu. Wybraliśmy się z wędkami na połów ryb, żeby pomóc pingwinom zdobyć pożywienie.
Odwiedziliśmy Eskimosów w Grenlandii, którym pomogliśmy wybudować iglo.
 

Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 8Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 14Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 3Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 21Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 19Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 23Z psychomotoryką przez świat Antarktyda i Grenlandia 2